Qeni gëlltit bombën dhe mbijeton

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Qeni gëlltit bombën dhe mbijeton





Qentë hanë çdo gjë, mirëpo Toby, i cili jeton në kampin ushtarak Bastion, në Afganistan, bashkë me ushtrinë britanike, duhet të ketë kujdes së çfarë ha, sepse disa gjësende në tokë mund të jenë shumë të rrezikshme.

Toby, javën e kaluar ka gëlltitur një gjësend, për të cilin ekspertët mendojnë se bëhet fjalë për eksploziv, bën të ditur Daily Mail.

Pasi ka gëlltitur një substancë toksike, derisa ishte duke nuhatur bombat-dore të punuara nga militantët talibanë, qeni është hospitalizuar.

Veterinarët kanë arritur të nxjerrin “helmin” nga lukthi i tij, dhe i kanë dhënë ilaçe kundër ënjtjes së trurit dhe në këtë mënyrë e kanë shpëtuar atë.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi