Qeni përtyp pasaportën, pronari huq ekskursionin

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Qeni përtyp pasaportën, pronari huq ekskursionin

ekskursionin
Një nxënës i shkollës së mesme nga Wisconsin ka lëshuar mundësinë të shkoj në një ekskursion në shtetin e Perusë, pasi që qeni ia ka dëmtuar një pjesë të pasaportës.

Aeroporti O’Hare i Çikagos ka pranuar pasaportën e përtypur të 17-vjeçarit John Meier, por autoritetet në Majami kanë refuzuar të lejojnë tinejxherin të ngjitet në aeroplanin për Peru.

Qeni e tij njëvjeçar ia kishte përtypur një skaj të pasaportës së Meierit prandaj numrat nuk mund të dalloheshin. Nxënësi i shkollës së mesme nga Eau Claire nuk kishte kohë të mjaftueshme të pajiset me dokument të ri udhëtimi dhe t’i bashkohet klasës në udhëtimin 12-ditor.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi