Duke i ikur policisë mbesin pa benzinë

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Duke i ikur policisë mbesin pa benzinë

Dy plaçkitës të cilët kishin vjedhur një pompë benzine në shtetin amerikan New York ndoshta do të kishin arritur t’i ikin policisë po që se paraprakisht do të ishin kujtuar të furnizohen mirë me benzinë.

Policia ka njoftuar se ka arrestuar 29-vjeçarin Lonnie Meckwood dhe 51-vjeçarin Phillip Weeks të cilët në arratisje e sipër kishin mbetur pa benzinë. Ata janë akuzuar se nën kërcënim me thikë kanë tentuar të plaçkitin shitësin e një pemëshitëseje në qytetin Kirkwood. Shitësi nuk është lënduar.

Policia i ka ndaluar të dy hajnat rreth dy kilometra larg shitores, pasi që kishin parkuar automjetin e tyre përgjatë rrugës.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi