Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët

Ekuipazhi i kompanisë ajrore nga Zelanda e re në fushatën e re të marketingut ka dëshmuar se nuk ka çfarë të fsheh: në reklamën televizive stjuardesat dhe të gjithë anëtarët e ekuipazhit shërbejnë pasagjerët të zhveshur, e nëpër trup u janë pikturuar uniformat.

Në reklamën televizive të “Air New Zealand”, klientët të cilët shërbehen nga stjuardesat tërheqëse lakuriqe, me piktura në trup, fillimisht habiten, e më pas shfaqen të lumtur. Më pas fillon edhe slogani “Ajo që shihni, është ajo që merrni”.

Për të parë se sa atraktive është reklama, shihni videon dhe binduni edhe vet.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi