Me teledirigjues shuajnë zjarrin në televizor

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Me teledirigjues shuajnë zjarrin në televizor

Një plakë nga qyteti i Zurichut ka thirrur të enjten në mëngjes zjarrfikësit dhe policinë për ta shuar zjarrin i cili kishte “shpërthyer” nga televizori i saj.

Megjithatë, në shtëpinë e saj nuk ka pasur as tym e as zjarr. Me të arritur ata e kanë kuptuar se bashkëvendësja e tyre kishte qenë duke e shikuar një kanal televiziv i cili vazhdimisht transmetonte incizimin e një zjarri në oxhak.

"Zjarri është shuar me shtypjen e butonit”, ka theksuar policia në deklaratën e tyre për shtyp.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 25
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi