Jolie dhe Aniston aktoret më të paguara

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Jolie dhe Aniston aktoret më të paguara

Angleina Jolie kryeson listën e re për aktoret më të paguara duke fituar dy milionë dollarë më shumë se ish-gruaja e Brad Pittit, Jennifer Aniston.

Sipas revistës financiare “Forbes”, në 12 muajt e fundit Jolie ka grumbulluar 27 milionë dollarë, falë përfitimeve nga filmi i saj “Wanted”, si dhe nga çeku i parapaguar për filmin e ri “Salt”.

Ndërkohë, filmi “Marley & Me” dhe filmi i ri “The Baster”, kanë plotësuar arkën e Aniston, e cila ka siguruar vendin e dytë në listën e “Forbes”.

Meryl Streep, Sarah Jessica Parker dhe Cameron Diaz mbyllën top-pesëshin e aktoreve që kanë fituar më së shumti para në 12 muajt e kaluar.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi