D'Agostino shënjestër e Liverpoolit

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

D'Agostino shënjestër e Liverpoolit


Klubi i Ligës Premier, Liverpool, është duke synuar mesfushorin e Udineses, Gaetano D'Agostino.
Mediat në Spanjë shkruajnë se Alonso dhe bashkë-lojtari i tij Alvaro Arbeloa do të kompletojnë kalimin në Real Madrid gjatë ditëve në vazhdim, nëse jo gjatë disa orëve të ardhshme.

Udinese në anën tjetër raportohet se është e gatshme të shesë D'Agostinon ose cakun e Manchester United, Alexis Sanchez, nëse arrijnë oferta më të mëdha se 17 milionë funte.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi