Chelsea refuzon ofertën e Cityt për John Terryn

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Chelsea refuzon ofertën e Cityt për John Terryn


Ekipi i Chelseat ka bërë të ditur në ueb faqen zyrtare se ka refuzuar një ofertë të Manchester Cityt për shërbimet e mbrojtësit John Terry.
Pas marrjes së Cityt nga ana a Abu Dhabi United Group, klubi shprehi interesim për shumicën e mega-yjeve, mes të cilëve edhe për John Terryn.

City ka dërguar dy oferta për Terryn, njëra mbrëmë, por Chelsea i ka refuzuar të dy propozimet dhe ka deklaruar se mbrojtësi nuk është në shitje.

“Ekipi i Chelseat mund të pohojë se ka refuzuar plotësisht ofertën e Manchester Cityt për John Terryn. Cityt i është treguar qartas, për herëtë dytë, se nuk do të hyjmë në kurrfarë negociatash për këtë temë”, thuhet në deklaratën e sbluve.

“John e ka shfaqur përkushtimin e plotë të tij ndaj Chelseat. Dëshirojmë të bëjmë të qartë se John nuk është në shitje”, shtohet më tej në deklaratë.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi