United këmbëngul në David Villan

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

United këmbëngul në David Villan


Oferta e kampionit në fuqi të Ligës Premier, Manchester United, mbetet më e larta për sulmuesin e Valencias, David Villa.
Marca shkruan se United ka dërguar ofertë të vlefshme 45 milionë euro në drejtim të Valencias, pavarësisht se së fundi raportohet se Villa është në rrugë për të kaluar në Barcelona.

Po ashtu thuhet se presidenti i Valencias, Manuel Llorente, favorizon Manchesterin, pasi ka mbetur i zhgënjyer me sjelljet e Barcelonës në tentim për të marrë shërbimet e sulmuesit, dhe do të marrë parasysh vetëm ofertat në kesh për lojtarin.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi