Lady Gaga zhvishet për revistën V

Shko poshtë

Lady Gaga zhvishet për revistën V

Mesazh nga floroS prej Fri Jul 03, 2009 6:35 pm


Ylli i muzikës dance, Lady Gaga, do të trullosë fansat e saj me fotografitë e reja provokative për revistën e modës V.

Krijuesja e hitit “Just Dance”, duket me flokë kaçurrela të stilit Pamela Anderson, duke pozuar në mes të kodrave të rërës po thuajse pa asnjë veshje.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja zhvishet po thuajse tërësisht për revista. Ajo u paraqit edhe në ballinën e Rolling Stone duke mos veshur asgjë, përveç një grimi të fortë dhe një korse të tejdukshme.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi