The Game i kërkon falje 50 Centit

Shko poshtë

The Game i kërkon falje 50 Centit

Mesazh nga floroS prej Fri Jul 03, 2009 6:36 pm


‘The Game’ i ka dhënë fund zënkës së kamotshme me mikun e tij të dikurshëm, 50 Cent, duke i kërkuar falje publike reperit të hitit "In Da Club".

Jayceon Taylor, emri i vërtetë i The Game, ishte përjashtuar nga grupi “G-Unit” në vitin 2005, dhe nga atëherë kishin krijuar rivalitet të madh me 50 Cent.

Gjatë kësaj jave u njoftua se këngëtari i ndjerë Michael Jackson kishte dashur të ndërhynte për t’i qetësuar gjakrat ndërmjet tyre, ndërsa pas vdekjes së ikonës së muzikës pop, The Game ka reaguar duke i kërkuar falje publike 50 Centit.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi