GIORGIO ARMANI I ZHVESH BECKHAM’ËT!

Shko poshtë

GIORGIO ARMANI I ZHVESH BECKHAM’ËT!

Mesazh nga floroS prej Fri Jul 03, 2009 8:50 pm


David dhe Victoria Beckham kanë pozuar për editorialin e “nxehtë” të linjës së veshjeve të brendshme të markës së njohur, Giorgio Armani.

Pas reklamave me fotografi, të cilat çifti i ka bërë paralelisht, shtëpia e modës, “Armani” ka angazhuar futbollistin dhe këngëtaren e dikurshme të grupit të njohur Spice Girls, të famshmen Posh, të pozojnë për edicionin më seksi që është bërë deri më tani, sipas analistëve.

“Trupi të cilin femrat e duan” është i mbuluar me veshje të brendshme, ndërsa mbi të është i shtrirë burri i saj, David Beckham, më të cilin tashmë do të festojnë dhjetë-vjetorin e martesës.

Që nga janari i këtij viti, Victoria Beckham, është fytyra mbrojtëse e veshjeve të brendshme të markës së njohur, Emporio Armani për sezonin
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi