Guardiola dëshiron anësorin e Valecias, Mata

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Guardiola dëshiron anësorin e Valecias, Mata


Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka në plan të sjellë në radhët e blaugranëve, anësorin e Valencias, Juan Manuel Mata.
Sportivja spanjolle Sport shkruan se Guardiola dëshiron ta forcojë ekipin në krahun e majtë të mesfushës dhe dëshiron ta sjellë mesfushorin Mata, në Camp Nou.

Barca tashmë është në bisedime me Valencian për sulmuesin David Villa dhe po ashtu do të bëjë pyetje edhe për një marrëveshje që do të përfshinte anësorin.

Ndërkohë, ish-kapiteni i Barcelonës, Sergi Barjuan, i është bashkuar stafit stërvitës së të rinjve të klubit.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi