Owen arrin marrëveshje me United?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

03072009

Mesazh 

Owen arrin marrëveshje me United?


Mediat britanike njoftojnë se Michael Owen u është nënshtruar ekzaminimeve mjekësore te Manchester Unitedi pasi që ka arritur marrëveshje me Djajtë e Kuq.
Edhe pse mendohej që karriera e Owenit do të vazhdonte në ndonjë skuadër të rangut të ulët, Sir Alex Ferguson ka vendosur që ta transferojë atë te kampioni i Anglisë.

Tabloidi “The Sun” njofton se Unitedi do ta paguajë 50.000 funte në javë sulmuesin anglez, ndërsa kësaj shifre do t’i shtohen edhe bonuset në bazë të paraqitjeve dhe golave të 29-vjeçarit.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi