Milito: Me Interin mund të fitoj gjithçka

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Milito: Me Interin mund të fitoj gjithçka


Transferi i sivjetmë i Interit, Diego Milito, thotë se Interi është në nivelin e Barcelonës dhe shpreson që sezonin e ardhshëm t’i fitojë të gjitha trofetë me fanellën zikaltër.
“Është shumë më mirë që pikërisht tani erdha tek Interi. Ishte lëvizje shumë e mirë e Genoas që deri në fund të sezonit bazohej në shërbimet e mia”.

“Gjatë përvojës time kam mësuar se në futboll shpërblehet puna në afat të gjatë kohor dhe unë jam i prirë që gjithmonë ta jap maksimumin”.

“Kjo skuadër ka gjithçka të nevojshme për ta fituar Ligën e Kampionëve. Duhet ta ndjekim shembullin e Barcelonës dhe të fitojmë gjithçka në sezonin e ardhshëm”, ka thënë argjentinasi duke shprehur kënaqësi që do të luajë krahas Zlatan Ibrahimovicit në sulm.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi