Trezeguet: Do ta respektoj kontratën

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Trezeguet: Do ta respektoj kontratën


Sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet, i cili ka kryesuar titujt e lajmeve sportive për mundësinë e largimin nga bardhezinjtë, ka deklaruar se planifikon të qëndrojë te Zonja e Vjetër dhe ta respektojë kontratën e tij.
“Jam i nderuar që dy skuadra prestigjioze, siç janë Marseille dhe Lyon, janë të interesuara për mua”.

“Mirëpo, kur bëhet fjalë për të ardhmen time, dua të them se kam edhe dy vite në kontratën time me Juventusin dhe planifikoj ta respektoj atë”, shkruan në deklaratën e Trezegol.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi