City i bën rekord-ofertë Terryt

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

City i bën rekord-ofertë Terryt


Manchester City vazhdon të insistojë në transferimin e kapitenit të Chelseat, John Terry.
“The Sun” shkruan se ‘pasanikët’ i kanë ofruar mbrojtësit anglez një shifër prej 300.000 funtesh (350.547 euro) në javë për ta bindur atë që t’i bashkohet Cityt.

Kjo mega-ofertë është vështirë të refuzohet dhe do ta bënte Terryn lojtarin më të paguar në botë me 15.6 milionë funte (18.2 milionë euro) në vit.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi