Edhe Lazio në garë për Cruzin

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Edhe Lazio në garë për Cruzin


Lazio është skuadra e radhës e cila është interesuar për shërbimet e sulmuesit argjentinas Julio Ricardo Cruz, i cili aktualisht është lojtar i lirë, pasi i ka skaduar kontrata me Interin
Napoli dhe Fiorentina janë shprehur të interesuara për ta transferuar argjentinasin, mirëpo tuttomercatoweb.com njofton se edhe Lazio do t’u bëjë konkurrencë në garën e tyre për sulmuesin.

Ende nuk dihet oferta që do të bëjë Lazio, mirëpo besohet se nuk do të jetë më e madhe se oferta që ka bërë Napoli (1.5 milion euro për sezon).
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi