Owen: United mund ta rindërtojë karrierën time

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Owen: United mund ta rindërtojë karrierën time


Pas transferimit befasues te Manchester Unitedi, sulmuesi anglez Michael Owen ka deklaruar se ai është i vendosur që të kthehet në formën më të mirë dhe t’u ndihmojë Djajve të Kuq të fitojnë trofe.
“Është ndjenjë e mrekullueshme. Asnjëherë nuk kam menduar për këtë transferim, mirëpo trajneri më thirri në telefon dhe u takuam. Ishte shokuese, mirëpo unë jam shumë i lumtur dhe gjërat kanë lëvizur shumë shpejtë”.

“Unë kam pasur një paraqitje të dobët te Newcastle, mirëpo para kësaj karriera ime ka qenë e mirë dhe jam i sigurt se një skuadër si United mund ta rindërtojë karrierën time”.

“Shpresoj të shënoj disa gola dhe t’i ndihmoj skuadrës të fitojë trofe. Është ende herët, mirëpo kur mendon për Unitedin, automatikisht mendon për trofetë, stadiumin dhe masën e madhe të tifozëve” është shprehur Owen për “MUTV”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi