Galliani të hënën në Madrid

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Galliani të hënën në Madrid


Pas refuzimit të tentativës së parë nga Sevilla për sulmuesin Luis Fabiano, zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, do të udhëtojë në Madrid për të diskutuar mundësinë e transferimit të Klaas-Jan Huntelaar.
Tuttomercatoweb njofton se Galliani do të bisedojë me drejtuesit e Realit për disponueshmërinë e sulmuesit holandez, i cili sezonin e kaluar shënoi 8 gola në 20 paraqitje.

Pas transferimit të Kaka, Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema, ish-sulmuesi i Ajaxit është tepricë në Bernabeu, prandaj nëse arrihet marrëveshja, Huntelaar brenda javës së ardhshme do të jetë në San Siro.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi