Milani nuk ka marrë oferta për Pirlon

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Milani nuk ka marrë oferta për Pirlon


Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, i ka siguruar tifozët që Andrea Pirlo do të qëndrojë në San Siro, pasi që Rossonerët nuk kanë marrë oferta për mesfushorin italian.
Pirlo kërkohet nga shumë skuadra, ndërsa më të interesuara për shërbimet e tij janë Chelsea dhe Atletico Madridi.

“Nuk kemi marrë asnjë ofertë për Andrea Pirlon”, ka thënë Galliani për milannews.it, ndërsa të njëjtën gjë e ka konfirmuar edhe agjenti i lojtarit, Tullio Tinti, duke thënë se “Pirlo është lojtar i Milanit”.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi