Bar Rafaelio në video nudo

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Bar Rafaelio në video nudo

Supermodelja izraelite Bar Rafaeli, është pjesë e një kampanje të re drithëruese, pasi bukuroshja paraqitet nudo në një video-promovim në internet.

24-vjeçarja, e cila së fundi u raportua se është ndarë nga aktori Leonardo DiCaprio, përdridhet rreth një divani me një çarçaf që mezi mbulon pjesët e saj të trupit, në një video bardhezi që shoqërohet vetëm me muzikë dhe pa dialog.

Klipi erotik është realizuar për të promovuar një ekspozitë arti në vendlindjen e saj, Izrael.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi