Aniston dëshiron të hapë restorant

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Aniston dëshiron të hapë restorant


Aktorja e filmit “Marley and Me”, Jennifer Aniston, i ka lënë pa mend miqtë me aftësitë e saja të gatimit, dhe tash ata e inkurajojnë atë të lëshojë një projekt të ri biznesi, me qëllim që ta ndajë këtë aftësi të saj me të tjerët.

“Jennifer vërtet është pasionuar pas gatimit. Ajo së fundi ka bërë një kuzhinë me pajisje të reja dhe e pëlqen atë. Ajo mund të gatuajë gjithçka, që nga ushqimi meksikan, ai italian e deri te tortat”.

“Ajo shfrytëzon edhe libra gatimi, por ato janë kryesisht receta të saj. Çdo kush thotë se ajo duhet të hapë restorantin e saj dhe ajo po ashtu ka thënë se do t’i pëlqente kjo”, ka thënë burimi.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi