Lohan feston ditëlindjen bashkë me Ronson

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Lohan feston ditëlindjen bashkë me Ronson

Duket se Lindsay Lohan është bashkuar sërish me Samantha Ronson, pasi që të mërkurën mbrëma ato kanë qenë bashkë për ta festuar ditëlindjen e Lindsayt.

Të enjten (2 korrik) Lohan i ka mbushur 23 vjet, ndërsa ka mbajtur disa ndeja për ta festuar ditëlindjes e saj. Meshohet se DJ Ronson kishte qenë e pranishme në ndejën e të mërkurës mbrëma të organizuar në Los Angeles.

Lohan dhe Ronson kanë deklaruar ndarjen e tyre, mirëpo kohë pas kohe ato kanë dalë bashkë.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi