Bay: Fox thotë gjëra qesharake

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Bay: Fox thotë gjëra qesharake

Regjisori i filmit "Transformers 2", Michael Bay, e ka quajtur aktoren Megan Fox qesharake, për shkak të kritikave që kishte bërë bukuroshja ndaj filmit ku luan vetë.

Në një intervistë me “Entertainment Weekly”, Fox kishte thënë se vazhdimi i dytë i filmit në fjalë nuk kishte qenë ‘artistik’, përkundër faktit se e ka bërë atë të famshme.

Ndërkohë, Bay ka reaguar duke thënë se Fox është ende e re dhe po rritet si aktore.

“Në fakt, kjo është Megan Fox. Ajo thotë disa gjëra qesharake sepse është ende 23-vjeçare dhe ka kohë për t’u rritur ende”, ka thënë regjisori.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi