Amy largohet nga një pishinë për shkak të pirjes

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Amy largohet nga një pishinë për shkak të pirjes
.
Amy Winehouse është larguar nga një pishinë në St Lucia, pasi që stafi i pishinës kishte pasur frikë se këngëtarja mund të mbytej në ujë, sepse ajo vazhdimisht kishte pirë.

Pirja e tepruar e alkoolit i ka shqetësuar punëtorët në një pishine në St Lucia të ishujve Karaibe, ku po qëndron këngëtarja si pjesë e programit të saj rehabilitues, kështu që ata kanë vendosur ta largojnë problematiken nga pishina.

“Ajo po pi rregullisht sasi të mëdha të verës dhe rumit, dhe askush në atë gjendje nuk guxon t’i afrohet ujit”, ka shpjeguar njëri nga anëtarët e stafit të pishinës për “The Sun”
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi