Vetëbesimi i brishtë i Heigl

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Vetëbesimi i brishtë i Heigl

Aktorja Katherine Heigl thotë se gjithmonë ka mendim pozitiv për dukjen e saj.

Ylli i filmit “Knocked Up”, e cila vazhdimisht bën pjesë në listën e femrave më të bukura në botë, ka vetëbesim të plotë për paraqitjen e saj kudo që shkon.

“Gjithmonë paramendoj se dukem më mirë saqë dukem në të vërtetë. Ndihem shumë mirë me veten kur largohem nga shtëpia, ndërsa pastaj shoh një fotografi (të bërë fshehurazi nga paparacët), dhe pastaj them me vete se nuk e kam pasur idenë sa keq po dukem”, është shprehur aktorja.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi