Slash krijon atmosferë në Norvegji

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Slash krijon atmosferë në Norvegji

Ish-kitaristi i "Guns N’ Roses", Slash, i cili aktualisht është pjesë e grupit "Velvet Revolver", ka krijuar atmosferë të bukur gjatë Festivalit norvegjez "Quart".

Slash ka performuar në skenë këngë të “Guns N’ Roses”, “Velvet Revolver”, “Led Zeppelin”, “AC DC”, “Black Sabbath” dhe Ozzy Osbourne.

Ndërsa për t’i ndihmuar në arritjen e qëllimit të tij, në skenë janë ngjitur Ozzy Osbourne, Ron Wood dhe Fergie, ndërkohë në grupin e Slashit bënin pjesë bateristi Jason Bonham (“Led Zeppelin”), Rob Zombie (kitaristi i “John 5”), si dhe anëtarë të grupeve “Jane's Addiction” dhe “Scars On Broadway”.

Veç tjerash, Slash i bëri homazh edhe këngëtarit të ndjerë Micheal Jackson duke performuar këngën e tyre të përbashkët “Give Into Me”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi