Madonna ia kushton koncertet Jacksonit

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

04072009

Mesazh 

Madonna ia kushton koncertet Jacksonit

Madonna është tmerrësisht e pikëlluar për vdekjen e papritur të legjendës së muzikës pop, Michael Jackson.

Mbretëresha e muzikës pop të shtunën dhe të dielën mbrëma do të performojë në O2 Arena të Londrës (në të njëjtin vend ku Jackson kishte caktuar të mbante 50 koncerte duke filluar nga ky muaj) dhe planifikon që performancën e saj t’ia kushtojë ikonës së muzikës.

“Ai ishte Mbreti që na frymëzonte të gjithëve. Jam tmerrësisht e pikëlluar për vdekjen e Michael Jackson. Nuk mendoj se ndonjë artist nuk është inspiruar nga ai. Të gjithë janë rritur nën hijen e tij”, ka thënë Madonna.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi