Djemt Bjond !!!! Te marre e budallejn apo te zgjuar e te menchur :)

Shko poshtë

Djemt Bjond !!!! Te marre e budallejn apo te zgjuar e te menchur :)

Mesazh nga Semra :) prej Sun Jul 05, 2009 3:00 pm

Cfar mendoni! Djemt qe jane bjond a jane te marre e budallejn si vajzat bjonde???? (NO OFFENCE-PA OFENDIME)
TAKE CARE NOW... BYE BYE THEN...
avatar
Semra :)

Numri i postimeve : 5
Age : 23
Location : Hope to be somewhere :D
Registration date : 04/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Djemt Bjond !!!! Te marre e budallejn apo te zgjuar e te menchur :)

Mesazh nga floroS prej Mon Jul 06, 2009 11:32 am

Besoj qe alternativa e dyte eshte e sakte ,edhe per vajzat bjonde nuk mendoj qe jane te marre dhe budallejn. wave
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Djemt Bjond !!!! Te marre e budallejn apo te zgjuar e te menchur :)

Mesazh nga ♫tibe♫ prej Sat Sep 26, 2009 10:54 pm

medoj se s'ka lidhje ngjyra e flokeve me mencurine, varet sa te zhvilluar e ke trurin Very Happy
avatar
♫tibe♫
Princess
Princess

Numri i postimeve : 52
Location : Gostivar
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Djemt Bjond !!!! Te marre e budallejn apo te zgjuar e te menchur :)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi