Allen: Bie në dashuri shumë lehtë

Shko poshtë

Allen: Bie në dashuri shumë lehtë

Mesazh nga floroS prej Sun Jul 05, 2009 3:43 pm


Krijuesja e hitit “It’s Not Fair”, Lily Allen, thotë se ajo bie në dashuri shumë lehtë, por edhe kënaqet kur del në takime.
Këngëtarja, e cila është e vetme që kur u nda nga dileri i artit Jay Jopling në muajin janar, pushtohet nga të dashurit sapo fillon lidhjen me ta, pasi asaj i pëlqejnë stadet e para të lidhjes.

“Bie në dashuri shumë lehtë. Është një problem i madh për mua. Thjesht nuk mund të ndihmoj në këtë, më pëlqen të flirtoj, të puthem, të gjitha gjërat e takimit të parë. Jam një vajzë gjithçka ose asgjë dhe kjo më shtyn në probleme”, ka thënë këngëtarja.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi