Jackson do të varrosët pa tru

Shko poshtë

Jackson do të varrosët pa tru

Mesazh nga floroS prej Sun Jul 05, 2009 11:29 pm


[bFamilja e ikonës së muzikës pop, Michael Jackson, ka vendosur ta varrosë këngëtarin edhe pse truri i tij është ende duke u analizuar.

Truri i Mbretit të muzikës pop është duke iu nënshtruar analizave neuropatologjike, për të cilat nevojiten tri javë, kështu që familja nuk ka mundur të presë për rezultatet dhe ka vendosur ta varrosë atë pa tru.

Analizat e trurit të Jackson janë duke u bërë për të zbuluar se çfarë lloje barnash ka përdorur këngëtari, dhe nëse ka abuzuar me barnat ose ka përdorur doza të mëdha, me qëllim që të caktohet shkaktari i vërtetë i vdekjes.
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jackson do të varrosët pa tru

Mesazh nga citti_barca prej Mon Jul 06, 2009 10:41 am

queen pop-it
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi