Lorik Cana drejt Volfsburgut?

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

06072009

Mesazh 

Lorik Cana drejt Volfsburgut?


Lorik Cana mund të jetë pjesë e Volfsburgut, kampionit aktual të Bundesligës gjermane. Lajmin e dha babai tij, Agim Cana, i cili është dhe menaxheri i mesfushorit shkatërrues shqiptar. Kapiteni i Olimpikut të Marsejës nuk është më në planet e klubit francez. Volfsburgu ofron 7 milionë euro për kartonin e 25-vjeçarit Lorik Cana.
avatar
citti_barca
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 427
Registration date : 08/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi