Emrin e cilit person do te doje ..., ta shkruaje ne qiell

Shko poshtë

Emrin e cilit person do te doje ..., ta shkruaje ne qiell

Mesazh nga amir prej Mon Jul 06, 2009 4:05 pm

Po te ishte e mundur cilin emer do ta shkruaje ne qiell qe ta sheh e gjith bota ?
Dhe pos emrit qfar do ti shkruaje edhe dishka ?


Very Happy Very Happy
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi