Dihen çiftet gjysmëfinaliste në Kupën e Kosovës në basketboll

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Dihen çiftet gjysmëfinaliste në Kupën e Kosovës në basketboll
Sot në selinë e FBK-së në praninë e përfaqësuesve të klubeve u bë tërheqja e shortit për çiftet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në basketboll.
Skuadra nikoqire e pjesës finale të kësaj gare, Bashkimi në gjysmëfinale do të ketë përballë skuadrën pretendente kryesore për titull kampioni dhe për kupë, Pejën, derisa në takimin tjetër do të takohen Trepça dhe Sigal Prishtina. Takimet gjysmëfinale do të zhvillohen më 11 prill, kurse finalja më 12 prill në palestrën “Sezai Surroi” në Prizren.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi