Milan dhe Inter dëshirojnë Trezeguet

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07072009

Mesazh 

Milan dhe Inter dëshirojnë Trezeguet

Agjenti i David Trezeguet, Antonio Caliendo, nuk e ka mohuar mundësinë që sulmuesi i Juventusit t’i bashkëngjitet njërës nga skuadrat e qytetit të Milanos, Inter ose Milan.

“Lyoni ende nuk ka bërë ofertë, mirëpo interesimi i tyre është i vërtetë. Sa i përket vendimit të Juventusit, nuk dimë se çfarë do të ndodhë. Gjërat mund të ndryshojnë në javën e ardhshme”.

“Interesimi i Milanit për Trezeguet mund të jetë i vërtetë, ngjashëm sikurse ndodhi me Filippo Inzaghin. Për më shumë edhe Interi dëshiron shërbimet e tij”, ka thënë Caliendo.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi