Benayoun zgjat edhe dy vite kontratën

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07072009

Mesazh 

Benayoun zgjat edhe dy vite kontratën

Liverpooli ka konfirmuar zyrtarisht se anësori Yossi Benayoun i është përkushtuar skuadrës së kuqe duke vazhduar edhe dy vite kontratën e tij aktuale.

Me vazhdimin e kontratës, izraeliti i është bashkëngjitur veprimeve të Steven Gerrard, Daniel Agger, Dirk Kuyt dhe Fernando Torres

“Jam shumë i lumtur që kemi arritur një marrëveshje. Kuptohet, të jesh në një skuadër të këtillë është realizimi i një ëndrre dhe unë dëshiroj të vazhdoj të luaj këtu”, ka thënë Benayoun për faqen zyrtare të Redsave.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi