Barca dhe Reali në kërkim të Bruno AlvesAlves

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

07072009

Mesazh 

Barca dhe Reali në kërkim të Bruno AlvesAlves

Rivalët e përjetshëm, Barcelona dhe Real Madridi, janë në kërkim të mbrojtësit të Portos, Bruno Alves.

Portugezi konsiderohet si njëri nga mbrojtësit më të mirë që qarkullojnë në treg këtë afat kalimtar, ndërsa pas formës së mirë që ka treguar me Porton, besohet se ai është i gatshëm të luajë në një skuadër më të madhe.

Dy gjigantët spanjollë janë në kërkim të Alves, ndërsa mësohet se Barcelona ka një nuancë më të madhe të përparësisë.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi