Allen: Bie në dashuri shumë lehtë

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

07072009

Mesazh 

Allen: Bie në dashuri shumë lehtë

Krijuesja e hitit “It’s Not Fair”, Lily Allen, thotë se ajo bie në dashuri shumë lehtë, por edhe kënaqet kur del në takime.

Këngëtarja, e cila është e vetme që kur u nda nga dileri i artit Jay Jopling në muajin janar, pushtohet nga të dashurit sapo fillon lidhjen me ta, pasi asaj i pëlqejnë stadet e para të lidhjes.

“Bie në dashuri shumë lehtë. Është një problem i madh për mua. Thjesht nuk mund të ndihmoj në këtë, më pëlqen të flirtoj, të puthem, të gjitha gjërat e takimit të parë. Jam një vajzë gjithçka ose asgjë dhe kjo më shtyn në probleme”, ka thënë këngëtarja
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi