Vajza e Jackson i bën të gjithë të qajnë

Shko poshtë

Vajza e Jackson i bën të gjithë të qajnë

Mesazh nga amir prej Tue Jul 07, 2009 11:25 pm


Të martën në Los Angeles është bërë ceremonia e varrimit të legjendës së muzikës botërore, Michael Jackson, ndërsa vajza e tij 11-vjeçare, Paris, tha fjalët e fundit në ceremoninë komemorative të babait të saj.

Paris u ngjit në skenë për t’u bashkëngjitur hallave dhe xhaxhallarëve për ta kujtuar Mbretin e muzikës pop, ndërsa të rrallë ishin ata që i mbajtën lotët në fjalimin e saj.

“Që kur kam lindur, babai ka qenë babai më i mirë që mund ta paramendosh dhe vetëm desha të them se e dua shumë”, është shprehur vajza e Jackson.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi