Benitez, 30 milionë funte për përforcime

 :: News.... :: Sport

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Benitez, 30 milionë funte për përforcime


Trajneri i Liverpulit, Rafael Benitez, dy ditë më parë nënshkroi kontratën e re pesëvjeçare me këtë klub, me një vlerë prej 20 milionë funte. Ndërkohë, ai nga pronarët e klubit ka marrë edhe 30 milionë funte, të cilat do t'i ketë në dispozicion për ta përforcuar skuadrën.
Pa dyshim se këtë shifër të parave, Benitez do të bëjë çmos ta shpenzojë me blerjen e mesfushorit të Aston Vilës, Geret Berri dhe të shumëkërkuarit, Aron Lenon.
avatar
mendy
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 1062
Registration date : 19/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Sport

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi