SMS FALAS 1oo % Working .

Shko poshtë

SMS FALAS 1oo % Working .

Mesazh nga floroS prej Thu Jul 09, 2009 3:41 pm

Per te derguar sms falas (pal limit) duhet qe te perdoresh shfetuesin Mozilla FireFox . Ja linku
,e instaloni eket plug-in dhe e beni refresh shfetuesin edhe gati.
Per Maqedoni dueht te selektoni te Country - Croatia dhe Provider T-Mobile . Very Happy

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SMS FALAS 1oo % Working .

Mesazh nga floroS prej Wed Aug 12, 2009 8:05 pm

nuk funksionon mo , ishte beta version !

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi