BLACKBERRY CURVE 8520 VJEN SI I BARDHË!

Shko poshtë

BLACKBERRY CURVE 8520 VJEN SI I BARDHË!

Mesazh nga floroS prej Thu Jul 09, 2009 11:56 pm


Disa nga materialet për telefonin të cilat i ka prezantuar operatori i telefonisë mobile, T-Mobile, e paraqesin modelin e ri të Black Berry Curve 8520 me ngjyrë të bardhë, duke premtuar se ky version së shpejti do të gjendet në shitje në dyqanet e ofruesit.

Deri më tani, pajisja në treg është parë vetëm në ngjyrë të zezë. Ende nuk është bërë e ditur nëse telefoni me ngjyrë të bardhë do të jetë në shitje menjëherë pas prezantimit, apo do të shtyhet për më vonë, kur kompania të ketë rënie të kërkesës së telefonit të mëparshëm me ngjyrë të zezë.

Ndërsa një datë për lirimin e Curve 8520 është ende të papërcaktuar, thashethemet për një pikë në fillim të gushtit të nisë nga T-Mobile. Në të njëjtën kohë, është ngjyra që besohet të tjera do të ofrohen, duke përfshirë të kuqe dhe blu, edhe pse kjo nuk është konfirmuar nga çdo lloj burim të besueshëm.

Përderisa lansimi i Curve 8520 është ende i pa-specifikuar, thashethemet dalin se modeli do të paraqitet në treg në fillim të muajit gusht, i ofruar nga T-Mobile. Ndërkohë, besohet se edhe ngjyra të tjera do të ofrohen në treg, duke përfshirë edhe ngjyrën e kuqe dhe të kaltër, edhe pse ky fakt ende nuk është konfirmuar nga burime zyrtare.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi