MICHAEL JACKSON MË I FAMSHËM SE BARACK OBAMA!

Shko poshtë

MICHAEL JACKSON MË I FAMSHËM SE BARACK OBAMA!

Mesazh nga floroS prej Thu Jul 09, 2009 11:58 pm


Michael Jackson edhe zyrtarisht është bërë personi më popullor në Facebook, me më shumë se 7 milion fansa në rrjetin social më të madh në botë, aktualisht.

Michael Jackson dhe faqja e tij në Facebook është tani faqja më e admiruar në rrjetin social. Më parë, personi më i admiruar në Facebook, me rreth 6 milion fansa, ishte presidenti i SHBA-së, Barack Obama.

Gjatë javës, faqja e Xhekson është rritur nga 80.000 fansa për tu bërë pak më shumë se 7 milion, duke krijuar kështu faqen më të madhe në Facebook, thonë përfaqësuesit e rrjetit social.

Pas vdekjes së tij, këngëtari ka vazhduar të fitojë rreth 20 fansa për sekondë dhe madje edhe më shumë gjatë pikut të orëve të trafikut, tha komentuesi medial Nick O'Neill, themeluesi i faqes Times Social. / cnn / foto: cnn.com / 8 Korrik 2009 /

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi