LADY GAGA NUK SHOQËROHET ME TË FAMSHËM

Shko poshtë

LADY GAGA NUK SHOQËROHET ME TË FAMSHËM

Mesazh nga floroS prej Thu Jul 09, 2009 11:58 pm


Para disa ditesh, me paraqitjen e saj ne media ajo ka thene se te gjithe duan ta shohin ate te zhveshur, ndersa tani thote se ajo nuk e do shoqerine e njerzve te famshem.

Këngëtarja kontroverse, Lady GaGa, insiston se ajo kurrë nuk do ta ndiejë veten si një fytyrë e famshme dhe gjithmonë do të mbetet e thjeshtë
Ylli i hitit "Poker Face" thotë se, pavarësisht famës së madhe dhe suksesit në top lista, ajo ende e ndien veten si një e huaj dhe ndihet mirë në këtë mënyrë.

"E ndiej veten një person i largët në përgjithësi. Nuk më pëlqen të shoqërohem me njerëz të famshëm, nuk përshtatem në atë botë. Prandaj, në një mënyrë, edhe në një grup të ri të fëmijëve dhe në botën e muzikës pop ende ndihem një e huaj. Por, kjo është në rregull. Më pëlqen kjo”, është shprehur këngëtarja.

_________________
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi