Ermal dhe Ariana Fejzullahu behen prinder

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

21032009

Mesazh 

Ermal dhe Ariana Fejzullahu behen prinder
Mesaduket fansat paskan pasur te drejte.Ermali dhe Ariana e kane ditur
qe do beheshin prinder perpara se te martoheshin, pasi cifti sapo eshte
bere me djale “(kap flori kap flori) dhe nje llogaritje e shkurter na
tregon se /lulet e korrikut lindin ne mars/ . Albaniac publikoi i pari
lajmin per martesen e ciftin ne muajin gusht dhe …ja ku jemi.Bim Bum
Bam, pa kaluar as nje vit nje prej kengetareve me te kerkuar ne Shqipe
eshte bere jo vetem me nuse po dhe me familje te re. Djalit te ciftit i
eshte dhene emri Art dhe kumbar flitet se eshte (kush tjeter?) gjyshi i
tij Sabri Fejzullahu. Ndersa mezi presim te shikojme fotografite e
familjes se re, i urojme Artit te vogel nje jete sa me te gjate,
mbushur me te gjitha miresite!
avatar
floroS
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 1981
Age : 24
Location : Milkyway
Registration date : 12/03/2009

http://htttp://youtube.com/floros93

Mbrapsht në krye Shko poshtë

- Similar topics
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi