Britney Spears shndërrohet në çifute?

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Britney Spears shndërrohet në çifute?

Ylli i muzikës pop, Britney Spears, raportohet se dëshiron aq shumë të martohet agjentin e saj Jason Trawick, sa që dëshiron ta ndërrojë edhe fenë nga krishtere në çifute.

27-vjeçarja është fotografuar duke mbajtur një qafore me Yllin e Davidit gjatë turneut të saj botëror dhe madje thuhet se ka punësuar një rabin për t’i ndihmuar asaj të studiojë besimin.

“Britney mundohet ta studiojë religjionin me të cilin Jason është edukuar”, ka bërë të ditur një burim i afërt i këngëtares.

Nuk është hera e parë që Britney ndryshon besimin. Ajo kishte provuar edhe besimin Kabbalah, që është një dalje mistike e besimit çifut, pasi kjo iu propozua nga Madonna.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi