Minogue ndihmon familjen e të dashurit

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Minogue ndihmon familjen e të dashurit

Kylie Minogue është aq e impresionuar me familjen e burrit të ardhshëm të saj, sa është duke i ndihmuar ata të gjejnë staf për restorantin e tyre në bregdetin spanjoll.

Këngëtarja australiane, e cila raportohet se është fejuar me të dashurin spanjoll Andres Velencoso në muajin maj, dëshiron të lërë mbresa para familjes së të dashurit ashtu që u ofroi atyre shërbimet e saj, kur bari i tyre në Tossa de Mar mbeti pa staf.

“Babai i Andres ka pasur vështirësi të gjej staf. Kylie dëshiron të ndihmojë familjen e tij ashtu që vullnetarisht u zotua se do të ndihmojë në përzgjedhjen e punëtorëve. Por kjo është një biznes familjar dhe teknika e saj e intervistimit nuk është e duhura dhe shumë aplikues thjesht vijnë për ta parë idhullin e tyre”, ka thënë burimi.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi