Gibson dhe Foster ribashkohen

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Gibson dhe Foster ribashkohen

Mel Gibson raportohet se do të bëjë rikthimin e tij si aktor në një film regjinë e të cilit do ta bëjë bashkë-aktorja e filmit “Maverick”, Jodie Foster.

Aktori i Hollywoodit ka shmangur rolet filmike në disa vitet e fundit, duke preferuar të përqendrohet në punën e tij si regjisor.

Por Gibson raportohet se është duke synuar një rikthim në film me një rol kryesor ë filmin “The Beaver” për të cilën ka nënshkruar ta drejtojë mikesha e tij, Foster.

Filmi është për një burrë të depresionuar, i cili gjen ngushëllim në një kukull dore. Më herët u përfol se komiku Jim Carrey do të luante në këtë film.

Projekti do të jetë i treti për Foster në cilësinë e regjisores, pas atij të vitit 1991, “Little Man Tate” dhe atij të vitit 1995 “Home for the Holidays”.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi