Jolie rikthehet në ajërajër

 :: News.... :: Show Biz

Shko poshtë

11072009

Mesazh 

Jolie rikthehet në ajërajër

Angelina Jolie më në fund ka gjetur kohë për hobin e saj të ri, aktorja ka mbyllur kursin e saj të fluturimit.

Ylli i filmit “Tomb Raider” ishte pajisur me licencë të pilotit në vitin 2005 dhe i ka blerë vetes një aeroplan të saj, por është detyruar ta lërë në pritje ambicien e saj për të fluturuar për shkak të detyrimeve familjare.

Ajo lindi tre fëmijë dhe ka adoptuar edhe një fëmijë më shumë, krahas dy të mëhershmëve, që kur ka marrë lejen për pilot.

Por së fundi aktorja është parë duke praktikuar mësimet e fluturimit dhe ka mësuar të ngrihet dhe të aterojë në një aeroport në Kaliforni.
avatar
amir
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 1013
Age : 25
Location : DBD
Registration date : 14/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 :: News.... :: Show Biz

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi